Noslēgusies projekta “Paaugstinātas ekoloģiskās vērtības koksnes materiālu izpēte” īstenošana

SIA “Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts” ir sadarbības partneris SIA “Meža nozares kompetences centrs” projektā “Paaugstinātas ekoloģiskās vērtības koksnes materiālu izpēte”, kas tiek īstenots saskaņā ar 08.04.2011. līgumu Nr. L-KC-11-0004 sadarbībā ar:

liaa_logo_saurais              eraf_a6806                logo

Vairāk informācijas lasīt šeit.

MeKA piedalīsies nozīmīgākajā Ziemeļvalstu Baltijas Bioenerģijas konferencē

Ziemeļvalstu Baltijas Bioenerģijas konference notiks 2015.gada 14.-16.aprīlī, Radisson Blu Hotel Latvija, Rīgā. Šī gada lielākā bioenerģētikas nozares reģionālā konference!1

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģionā ir vislielākais īpatsvars, kā arī ātrākais atjaunojamās enerģijas avotu pieaugumu ES. Dabiskie apstākļi bioenerģijai ir ļoti labvēlīgi visās Skandināvijas un Baltijas valstīs, ar labām lauksaimniecības zemēm un produktīviem mežiem. Ziemeļvalstu Baltijas Bioenerģijas konferencē būs iespēja dalīties pieredzē un prezentēt inovatīvas tehnoloģijas, piemēram, bioloģiskajai koģenerācijai, granulu ražošanai un izmantošanai, kā arī biodegvielas ražošanai no celulozes izejvielām. Tiks apspriesta tirgus un politikas instrumentus attīstība. Tomēr galvenais, ka mēs satiksimies, runāsim un nodarbosimies ar uzņēmējdarbību.

Vairāk informācijas: http://www.nordicbalticbioenergy.eu/