Kontakti

Birojs
Dobeles iela 41, Jelgava, Latvija, LV-3001
Tālr. +371 63010605
e-pasts: meka@e-koks.lv

 

Rekvizīti
SIA “Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts”
Reģ.Nr. 43603022749
Banka: AS “SEB banka”, UNLALV2X,
Konts: LV55UNLA0050005497239

Andrejs Domkins
Direktors
Mob.tālr. +371 29242363
E-pasts: andrejs.domkins@e-koks.lv

Kārlis Būmanis
Direktora vietnieks, Testēšanas laboratorijas vadītājs
Mob.tālr. +371 29455069
E-pasts: karlis.bumanis@e-koks.lv

Inga Abace
Biroja administratore
Mob.tālr. +371 26421904
E-pasts: inga.abace@e-koks.lv

Edgars Bukšāns
Materiālu ugunsreakcijas testēšanas sektora vadītājs
Mob.tālr. +371 26372288
E-pasts: edgars.buksans@e-koks.lv

Laura Laiveniece
Testēšanas laboratorijas kvalitātes vadītāja
Mob.tālr. +371 28336962
E-pasts: laura.laiveniece@e-koks.lv

Edvīns Grants
Ugunsdrošības inženieris
Mob.tālr. +371 20207723
E-pasts: edvins.grants@e-koks.lv

Jānis Iejavs
Materiālu mehāniskās testēšanas sektora vadītājs
Mob.tālr. +371 29847056
E-pasts: janis.iejavs@e-koks.lv

Vilnis Jakovļevs
Mēbeļu un virsmu apdares testēšanas sektora vadītājs
Mob.tālr. +371 26146243
E-pasts: vilnis.jakovlevs@e-koks.lv

Andris Dekšnis
Cieto biodegvielu testēšanas sektora vadītājs
Mob.tālr. +371 29591553
E-pasts: andris.deksnis@e-koks.lv

Jolanta Indāre
Cieto biodegvielu testēšanas sektora laborante
Mob.tālr. +371 25723230
E-pasts: jolanta.indare@e-koks.lv

Uldis Ruks
Saimnieciskās daļas vadītājs
Mob.tālr. +371 29189961
E-pasts: uldis.ruks@e-koks.lv

Sigita Liše
Projekta vadītāja, mārketinga speciāliste
Mob.tālr. +371 26814105
E-pasts: sigita.lise@e-koks.lv

Kārlis Pugovičs
Pētnieks
Mob.tālr. +371 26893016
E-pasts: karlis.pugovics@e-koks.lv

Roberts Keraitis
Meža mašīnu operatoru mācību centra vadītājs
Mob.tālr. +371 29493953
E-pasts: roberts.keraitis@e-koks.lv

Edgars Bajinskis
Mācību centra instruktors
Mob.tālr. +371 26814149
E-pasts: edgars.bajinskis@e-koks.lv

Kristiāns Ozols
Mācību centra instruktors
Mob.tālr. +371 26066132
E-pasts: kristians.ozols@e-koks.lv

Ināra Linde
Galvenā grāmatvede
Mob.tālr. +371 26369966
E-pasts: inara.linde@e-koks.lv

Igors Krasavcevs
Informācijas centra vadītājs
Mob.tālr. +371 29258042
E-pasts: Igors.krasavcevs@latvianwood.lv