Mēbeles

mebeles testesanaTestēšanas laboratorijas mēbeļu un virsmas apdares testēšanas sektorā piedāvā iespēju iegūt mēbeļu kvalitātes apliecinājumu atbilstoši Eiropas (EN) un citu valstu standartiem. Testēšanas laboratorijas testēšanas pārskati ir atzīstami visās Eiropas ekonomiskās zonas valstīs.

Mēbeļu un virsmas apdares testēšanas sektorā iespējams veikt mēbeļu testus ne tikai pēc Eiropas standartiem, bet arī pēc nestandarta testēšanas metodēm atkarībā no pasūtītāja vēlmēm.

Testēšanas laboratorija var palīdzēt noteikt lietošanas drošumu un izturību bērnu mēbelēm (piem., bērnu gultiņām, bērnu šūpuļgultiņām, skolas mēbelēm), mājas mēbelēm (piem., krēsliem, galdiem, dažāda veida glabāšanas mēbelēm, gultām, matračiem, daudzstāvu gultām) un biroja mēbelēm (piem., krēsliem; galdiem; dažāda veida glabāšanas mēbelēm).

Testējot mēbeli pasūtītājs iegūst ne tikai testēšanas pārskatu, bet arī konsultācijas par nepieciešamajiem produkta uzlabojumiem, lai šis produkts izpildītu attiecīgā standarta prasības. Mūsu eksperti ir atsaucīgi, vērsti uz rezultātu un palīdzību klientam, lai kopīgi izveidotu drošu lietošanā un standarta prasībām atbilstošu produktu.

Testēšanas laboratorijas personāls paaugstina kvalifikāciju, apmeklējot atbilstošos kursus, seminārus gan Latvijā, gan ārvalstīs, kā arī organizējot prasmes pārbaudes mēbeļu testēšanas sektora ietvaros.

Testēšanas standarti un tehniskie noteikumi.

Mēbeļu testēšanas VIDEO.

Testēšanas pakalpojuma sniegšanas kārtība (pasūtījuma noformēšana).

Kontaktpersona papildus informācijas gadījumā – Vilnis Jakovļevs.