Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts

Vai jums ir papildu jautājumi par nākamo projektu?

Testēšana

Testēšanas laboratorija sniedz koksnes un koka izstrādājumu testēšanas pakalpojumus privātpersonām, kā arī uzņēmumiem Latvijā un ārvalstīs. Mūsu specializācija ir koksnes materiālu un izstrādājumu testēšana, bet plašās tehniskās iespējas un zināšanas ļauj veikt testēšanas pakalpojumus plašākam materiālu un produktu klāstam.
read more

Pētījumi

Zinātniskās pētniecības centrs organizē un veic pētījumus meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības jomā, kas ir būtiski meža nozares konkurētspējas pilnveidošanai.
read more

Tālākizglītība

Pieaugušo neformālās izglītības iestāde “MeKA”, organizē dažāda līmeņa programmas – seminārus, apmācību kursus dažādām mērķu grupām – kokapstrādes uzņēmuma vadītājiem un to darbiniekiem, nozares speciālistiem, kā arī saistīto nozaru pārstāvjiem.
read more

Ko mēs piedāvājam? x

Mēbeļu testēšanas saktors

Mēbeļu un līdzvērtīgu produktu standartizēta un nestandartizēta testēšana, lai apliecinātu mēbeļu un citu produktu drošumu.

Reaction To Fire Testing

Testēšanas laboratorijas mehāniskās testēšanas sektors veic koksnes un tās izstrādājumu fizikālo un mehānisko testēšanu saskaņā ar starptautiski atzītu standartu prasībām

Mehāniskā Testēšana

Mehāniskās testēšanas sektorā galvenokārt tiek noteiktas masīvkoksnes, līmēto konstrukciju kokmateriālu un koksnes plātņu materiālu fizikālās un mehāniskās īpašības. Tomēr piedāvājam veikt arī dažādu citu materiālu un izstrādājumu fizikāli mehānisko īpašību testēšanu pēc standarta vai klienta prasībām pielāgotām metodēm.

Ugunsreakcijas testēšanas sektors

Testēšanas laboratorija veic dažādu enerģētiskās koksnes produktu testus saskaņā ar cietās biomasas kvalitātes pārbaudes metodiku, kas apstiprināta Eiropas (CEN) un starptautiskās (ISO) standartizācijas komitejas. Šķeldām, granulām, briketēm un citiem līdzīgiem produktiem ir nepieciešams novērtēt galvenos parametrus, mitrumu, daļiņu izmērus, siltumspēju, pelnu saturu, kas raksturo to energoefektivitāti.

Konsultācijas

Mēs sniedzam pakalpojumus un konsultācijas kuras ietver – eksperta analīzi, atzinumus, kā arī ieteikumus.

Semināri, Kursi un Apmācības

Mēs piedāvājam dažāda līmeņa programmas – seminārus, apmācību kursus dažādām mērķu grupām – kokapstrādes uzņēmuma vadītājiem un to darbiniekiem, nozares speciālistiem, kā arī saistīto nozaru pārstāvjiem.

Jaunākie Proejkti x

Mēs lepojamies ar to, kas esam


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/ekokslv/public_html/wp-content/themes/buildpro/shortcodes.php on line 299

Mūsu vīzija

MeKAs vīzija ir kļūt par vienu no efektīvākajiem meža un koksnes kompetences centriem Baltijas valstīs, kurā kompetenti un motivēti darbinieki piedāvā produktu izpētes, attīstības un testēšanas, un neformālās profesionālās izglītības pakalpojumus.
read more

Mūsu misija

MeKAs misija ir īstenot izglītības, zinātnes un industrijas integrāciju, sekmējot meža nozares izaugsmi par viskonkurētspējīgāko un dinamiskāko, uz zināšanām balstīto nozari Latvijā.
read more

Mūsu

vadītāji x

Andrejs Domkins

Director

Kārlis Būmanis

Vice director, Head of Testing Laboratory

Atsauksmes x

MeKA nodrošina augstas kvalitātes rezultātus laikā, un nav šaubu par zināšanu līmeni un profesionalitāti. Visas problēmas tika risinātas ar profesionālu pieeju. Paldies! Bija prieks strādāt kopā!

Alekss, klients

Komanda paveica lielisku darbu pie mūsu kopīgā projekta. Mūsu kopējā pieredze noteikti mūs atgriezīs nākotnē. Klientu apkalpošanas līmenis ir izcils!

Bens, klients

Aktuālākie Jaunumi x