Tālākizglītība

MINOLTA DIGITAL CAMERA

“Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts” Tālākizglītības centrs reģistrēts 2005.gada LR Izglītības un zinātnes mācību iestāžu reģistrā.

MeKAs Tālākizglītības centrs organizē dažāda līmeņa programmas – seminārus, apmācību kursus dažādām mērķu grupām – kokapstrādes uzņēmuma vadītājiem un to darbiniekiem, nozares speciālistiem, kā arī saistīto nozaru pārstāvjiem.

MeKAs Tālākizglītības centra pamatuzdevums sniegt apmeklētājiem teorētiskas un/vai prakstiskas iemaņas par izvēlēto tēmu, kas celtu darbinieka kvalifikāciju un nodrošināt efektivāku turpmākā darba izpildi.

MMOMC_color_shadowKopš 2008.gada MeKA ir izveidota jauna nodaļa – Meža mašīnu operatoru mācību centrs. Mācību centrs piedāvā mežizstrādātājiem apgūta teorētiskas un praktiskas iemaņas darbā ar meža izstrādes tehniku- harvesteri un forvarderi. Latvijā šāda veida apmācību centrs ir viens no pirmajiem, kur ir iespējams apgūt modernākās meža izstrādes tehnikas, ļaujot palielināt darba ražīgumu un efektivitāti meža izstrādē. Vairāk informācijas Mācību centra mājas lapā: http:meza.e-koks.lv